Ostuinfo

Tellimine

  • Oste saab sooritada kasutajaks registreerimata, küsime ainult neid andmeid mis on tellimuse täitmiseks vajalikud.'
  • Pakendipood kinnitab, et kõigi ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud, käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalselt ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohaletoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.
  • Tellimuse sooritamiseks valige toode, suurus ja värv, kogus ning lisage toode ostukorvi. Jälgige ekraanilt juhiseid.
  • E-arve jõuab Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Tasumine


Peale tellimuse vormistamist saadetakse Teile e-kirja teel arve, milles on tellimuse info, summa ja pangarekvisiidid makse sooritamiseks. Maksta saab pangaülekandega  arvel näidatud ettevõtte kontole. Palume oodata meiepoolset infot kauba tarnspordi maksumuse kohta. Kui oleme saatnud Teile vastava info, saate tasuda arve koos transpordi maksumusega.

 

Kauba kättetoimetamine
Kaup saadetakse ostjale hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale kauba tarne kokkuleppe sõlmimist.

Tasuta kohaletoimetus alates 100eur.

 

Ettevõte saab soovi korral tasuda kauba kätte saamisel 7 päeva jooksul. Meie lepingulised kliendid tasuvad tellitud toodete eest vastavalt lepingus määratud tähtajal.

 

 
Teenuse hinnas sisaldub:
saadetise kättetoimetamine saajale (1 reaalne katse) kulleriga 
hoonesisene logistika arvestusliku kaaluga kuni 65 kg pakkidele
saajale ette helistamine ning saajale sobiva kättetoimetamise päeva ning kellaajavahemiku (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00-20.00-ni, ka. laupäev) kokkuleppimine saadetise sihtpostiasutusse jõudmise päeval või 6 tööpäeva jooksul vastavalt poolte kokkuleppele
ebaõnnestunud väljastuskatse korral saadetise hoiustamine saaja elukohajärgses postiasutuses 15 kalendripäeva 
ebaõnnestunud väljastuskatse korral saajale saadetise saabumisest teatamine postkasti teate jätmisega, alternatiivina sms- või e-maili teavitus saajale, kui saatja on vastava lisateenuse valinud ning saaja mobiiltelefoni numbri või e-posti aadressi edastanud

Klienditeenindus

 
Klienditeenindus töötab E-R 9.00 -17.00 Telefon +372 5291190, +372 58517571

Küsimuste või ettepanekute korral saatke palun e-kiri aadressile: anne@pakendipood.ee, kyllo@pakendipood.ee .  Tööpäevadel  vastame samal päeval.

Pakendipood OÜ © 2024